-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розробки методичних рекомендацій з вибору паспортів кріплення гірничих виробок в умовах шахт ДП "СхідГЗК"
Тендер Prozorro UA-2025-02-11-006049-a
Завершена
1 115 333.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 153.33 UAH
мін. крок: 1% або 11 153.33 UAH
Номер:
5a5881dbdc5c48ff83622878dfc5ec7a
Внутрішній номер закупівлі:
24386300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-11-006049-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Горького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
БАСАРАБ Микола Миколайович +380997400870 basarab@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 115 333.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.02.2025 12:03 - 16.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2025 12:03 - 19.02.2025 12:07
Аукціон:
20.02.2025 13:44 - 20.02.2025 14:07
Період кваліфікації:
20.02.2025 14:07 - 27.02.2025 15:07
Період завантаження договору:
05.03.2025 00:00 - 15.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 115 333.00 Послуги з розробки методичних рекомендацій з вибору паспортів кріплення гірничих виробок в умовах шахт ДП "СхідГЗК"