-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт Драбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП “Драбівський ЦПМСД”
Тендер Prozorro UA-2018-08-22-001811-a
Закупівля здійснюється з врахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”. Термін виконання робіт: до 31.12.2018 року з урахуванням кошторисних призначень на 2018 рік (але в будь-якому випадку до повного завершення виконання робіт в тому числі з урахуванням кошторисних призначень)
Торги не відбулися
1 755 378.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 755.38 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 755.38 UAH
Номер:
b84a35b030c545ee9f0d3b9b58329cf8
Внутрішній номер закупівлі:
2438100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-22-001811-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДРАБІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39030603
-
Адреса:
19800, Україна, Черкаська область, смт Драбів, вул. Садова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Балагурчик +380473830089 drabiv.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 755 378.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 755.38 UAH
Період уточнення:
22.08.2018 22:28 - 28.08.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2018 22:28 - 07.09.2018 00:00
Аукціон:
07.09.2018 11:07 - 07.09.2018 11:40
Період кваліфікації:
07.09.2018 11:40 - 24.09.2018 13:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт Драбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП “Драбівський ЦПМСД”
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОЛЮР-ТЕРМІНАЛ"
Оскарження: 07.09.2018 11:40 - 02.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36774038
-
Контактна особа:
Владислав Скиба +380939341001 tov_olur_terminal@ukr.net
-
Адреса:
19700, Україна, Черкаська область, місто Золотоноша, ВУЛИЦЯ СТАРОБАЗАРНА, будинок 1, А, квартира 48
Оскарження: 07.09.2018 11:40 - 02.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 725 169.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 468 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.09.2018 18:04
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "БФ БУДПІДРЯД"
Оскарження: 21.09.2018 18:04 - 05.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41959806
-
Контактна особа:
Пономаренко Олег Володимирович +380972837541 bf_budpidryad@ukr.net
-
Адреса:
18007, Україна, Черкаська область, Черкаси, місто Черкаси, вулиця Луценка, будинок 12
Оскарження: 21.09.2018 18:04 - 05.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 754 080.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 469 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.09.2018 13:15
Документи
13
Скарги
0
ТОВ ВКП Будекспро 12
Оскарження: 24.09.2018 13:15 - 05.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340129
-
Контактна особа:
Шміляк Іван Іванович +380674728371 vkfbud12@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вул.Дзержинського,буд.96-б кв.6
Оскарження: 24.09.2018 13:15 - 05.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 665 483.26 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 536 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.09.2018 13:17
Документи
29
Скарги
0
ПП Архстрой Фасад
Оскарження: 24.09.2018 13:17 - 05.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40224937
-
Контактна особа:
Мазурев Сергій Романович +380987584877 matekbud@ukr.net
-
Адреса:
18023, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ КОТОВСЬКОГО, будинок 97/2, квартира 24
Оскарження: 24.09.2018 13:17 - 05.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 752 380.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 752 380.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.09.2018 13:18
Документи
5
Скарги
0