-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Бензин А-95 (код ДК 021:2015:09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2025-02-10-010140-a
Завершена
230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 300.00 UAH
Номер:
b5e6dc5c796645c3b49d6f36398e42eb
Внутрішній номер закупівлі:
24373421
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-10-010140-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний протитуберкульозний диспансер " Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991441
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. В.Бердичівська, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бенедюк Наталія Федорівна +380681707407 zt_tbc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.02.2025 14:37 - 15.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2025 14:37 - 18.02.2025 10:00
Аукціон:
19.02.2025 12:17 - 19.02.2025 12:40
Період кваліфікації:
19.02.2025 12:40 - 20.02.2025 16:04
Період завантаження договору:
26.02.2025 00:00 - 08.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 000.00 Бензин А-95