• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Позачергова технічна перевірка правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вмикання)

Завершена

1 912.11 UAH з ПДВ
Номер: 0348bd0fdb1746d4b5fef8be8ac1bff9
Внутрішній номер закупівлі: 24357053
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-07-010805-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Трибіда +380673027256 tet-tribida@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Пунктом 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли (підпункт 5) - коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Очікувана вартість: 1 912.11 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Код ДК 021:2015: 50413000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів
Кількість 2 послуга
Період постачання до 28.02.2025
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТРУКТУРНА ОДИНИЦЯ "ВІННИЦЬКІ МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
Ціна пропозиції 1 912.11 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.02.2025 15:03
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5070af8b5852456ebfa953544516290a
Ідентифікатор договору: UA-2025-02-07-010805-a-c1
Постачальник: СТРУКТУРНА ОДИНИЦЯ "ВІННИЦЬКІ МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
Номер договору: 300393864
Сума договору: 1 912.11 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 867.97 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.02.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 07.02.2025 14:48
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s