-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуга з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва
Тендер Prozorro UA-2025-02-05-013642-a
Торги не відбулися
17 017 869.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 170 178.69 UAH
мін. крок: 1% або 170 178.69 UAH
Номер:
cdb76b769c6147b8ada5e071374fa7ef
Внутрішній номер закупівлі:
24324702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-05-013642-a
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Уварова Юлія Сергіївна +380512373663 y.uvaroa@mkrada.gov.ua https://uprns.mkrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
17 017 869.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.02.2025 15:42 - 10.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2025 15:42 - 13.02.2025 15:47
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4a551b39fd4941e9aa7c52a98d82ccf1
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
В зв'язку з виникненням дії обставин непереборної сили (підтвердження додається) виникає неможливість проведення закупівлі послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва
Період оскарження:
07.02.2025 14:19 - 18.02.2025 00:00
Дата опублікування:
07.02.2025 14:19
Дата виконання:
18.02.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴17 017 869.00 послуга з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва