-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт приміщення ДП «Український науково-технічний і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації» (Український центр «Безпека») за адресою: м. Київ, вул. Загородня, 15, другий поверх (каб. 215, 216, 218, 218а, 218б, 219), згідно ДБН А.2.2-3:2014
Тендер Prozorro UA-2018-09-11-000297-c
Завершена
172 750.00
UAH з ПДВ
Номер:
c0b27e64e5cf4fbf82b5ea353ca31754
Внутрішній номер закупівлі:
2432369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-11-000297-c
Замовник:
Державне підприємство "Український науково-технічний і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації ( Український центр "Безпека")
×
-
Код ЄДРПОУ:
14315569
-
Адреса:
01010, Україна, Київ, м. Київ, вул. Московська, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Георгієв +380679669280,+380443612613 gsm@bezpeka.gov.ua http://bezpeka.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
Під час проведення ремонтних робіт переможцем відкритих торгів за предметом закупівлі: поточний ремонт приміщення ДП «Український науково-технічний і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації» (Український центр «Безпека») за адресою: м. Київ, вул. Загородня, 15, другий поверх (каб. 215, 216, 218, 218а, 218б, 219), згідно ДБН А.2.2-3:2014 (код за ДК 021:2015 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт) виявлено потребу у проведенні додаткових робіт, виконання яких не можливо було передбачити при укладанні первинного договору. Зокрема потребує заміни електроводка, є потреба в додаткових оздоблювальних роботах, в заміні внутрішніх міжкімнатних дверей тощо.
Очікувана вартість:
172 750.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
поточний ремонт приміщення ДП «Український науково-технічний і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації» (Український центр «Безпека») за адресою: м. Київ, вул. Загородня, 15, другий поверх (каб. 215, 216, 218, 218а, 218б, 219), згідно ДБН А.2.2-3:2014
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БК "БУДТРАНССЕРВІС"
Оскарження: 11.09.2018 09:41 - 22.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36281140
-
Контактна особа:
Каленський Леонід Іванович +380445811571
-
Адреса:
04050, Україна, Київ, Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ МЕЛЬНИКОВА будинок 12
Оскарження: 11.09.2018 09:41 - 22.09.2018 00:00
Ціна пропозиції
172 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2018 09:53
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f3b26505f7e4068ab84197b818d4872
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-11-000297-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БК "БУДТРАНССЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36281140
-
Контактна особа:
Каленський Леонід Іванович +380445811571
-
Адреса:
04050, Україна, Київ, Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ МЕЛЬНИКОВА будинок 12
Номер договору:
69
Сума договору:
172 750.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.10.2018 00:00 - 01.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.10.2018 16:00
Статус:
Підписаний