-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Медикаменти
Тендер Prozorro UA-2025-02-05-010109-a
Завершена
253 109.18
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 44.37 UAH
мін. крок: 0% або 44.37 UAH
Номер:
920be4ada52843d2a2af9276b55e7477
Внутрішній номер закупівлі:
24321133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-05-010109-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
253 109.18 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.02.2025 14:14 - 10.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2025 14:14 - 13.02.2025 10:00
Аукціон:
14.02.2025 13:32 - 14.02.2025 14:49
Період кваліфікації:
14.02.2025 14:49 - 05.03.2025 13:24
Період завантаження договору:
11.03.2025 00:00 - 21.03.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴248 672.52 ЛОТ 1. Медикаменти
- Лот №2 ₴4 436.66 ЛОТ 2. Медикаменти 5 п.