-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Пломби, стрічка захисна та інше
Тендер Prozorro UA-2025-02-05-003211-a
ЛОТ 1 – Пломби та інше ЛОТ 2 – Стрічка захисна та інше
Торги не відбулися
1 175 492.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 201.55 UAH
мін. крок: 0% або 201.55 UAH
Номер:
9be2332c3d3b493aae6dee4958d55038
Внутрішній номер закупівлі:
24314260
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-05-003211-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 175 492.12 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.02.2025 10:31 - 10.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2025 10:31 - 13.02.2025 10:00
Період кваліфікації:
13.02.2025 10:00 - 20.02.2025 10:37
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 155 337.20 ЛОТ 1 - Пломби та інше
- Лот №2 ₴20 154.92 ЛОТ 2 - Стрічка захисна та інше