-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Чай, напій кавовий
Тендер Prozorro UA-2025-02-04-013853-a
Завершена
144 438.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 722.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 722.19 UAH
Номер:
e25d92a0221b4e40a61f5e7ebb79316b
Внутрішній номер закупівлі:
24306797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-04-013853-a
Замовник:
Пуща-Водицький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188795
-
Адреса:
04075, Україна, м. Київ, Вул. Міська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванюк Микола Миколайович 380505975781, 380505975781 Pv_pni@bigmir.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 438.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2025 15:50 - 09.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2025 15:50 - 12.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
12.02.2025 00:00 - 12.02.2025 15:25
Період завантаження договору:
18.02.2025 00:00 - 28.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴144 438.00 Чай, напій кавовий