-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (збирання, перевезення, видалення)
Тендер Prozorro UA-2025-02-04-012495-a
Торги не відбулися
193 435.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 934.35 UAH
мін. крок: 1% або 1 934.35 UAH
Номер:
8cc27e777cc846acad344a3ade391644
Внутрішній номер закупівлі:
24305485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-04-012495-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Черпіта +380630219610 novogradtmotender1@ukr.net https://zvyageltmo.com/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
193 435.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2025 15:15 - 09.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2025 15:15 - 12.02.2025 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴193 435.20 Послуги з управління побутовими відходами (збирання, перевезення, видалення)