• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт елементів благоустрою Алеї Нескорених на території кладовища м.Тульчин за межами с.Мазурівка Тульчинського району Вінницької області

Торги не відбулися

2 492 628.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 926.28 UAH
Номер: 0fa75311b6e245698a2190887a631ee0
Внутрішній номер закупівлі: 24305258
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-04-012276-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Падюк В’ячеслав Олександрович +380976864932 kp2022blagoustriy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 492 628.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.02.2025 15:09 - 09.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2025 15:09 - 12.02.2025 08:00
Період кваліфікації: 12.02.2025 08:00 - 21.02.2025 10:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 492 628.00 Капітальний ремонт елементів благоустрою Алеї Нескорених на території кладовища м.Тульчин за межами с.Мазурівка Тульчинського району Вінницької області