-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері управління відходами за ДК: 021:2015 - 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2025-02-04-010448-a
Завершена
808 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 042.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 042.50 UAH
Номер:
325356ce7e19437b8599adba36e06716
Внутрішній номер закупівлі:
24303454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-04-010448-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484161
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Ковальчук +380673563622, +380673563622 tenderprcovor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
808 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2025 14:23 - 28.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2025 14:23 - 03.03.2025 12:00
Аукціон:
04.03.2025 12:22 - 04.03.2025 12:51
Період кваліфікації:
04.03.2025 12:51 - 10.03.2025 11:00
Період завантаження договору:
16.03.2025 00:00 - 26.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴808 500.00 Послуги у сфері управління відходами за ДК: 021:2015 - 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами