• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з пересилання відправлень

Завершена

808 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 2ee02c9443df41c3b2046098169a113d
Внутрішній номер закупівлі: 24302980
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-04-009980-a   
Замовник: ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Контактна особа: Лізогуб Олена Анатоліївна 380959114268 o.lizogub@sm.enera.ua http://sm.enera.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Підпунктом 6 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (ідентифікатор закупівлі UA-2025-01-15-013094-a), (Обгрунтування завантажено окремим файлом)
Очікувана вартість: 808 800.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з пересилання відправлень
Код ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Акціонерне товариство "Укрпошта"
Ціна пропозиції 808 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.02.2025 14:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3dfdc96b647f4b8ea5a7da66bea21799
Ідентифікатор договору: UA-2025-02-04-009980-a-a1
Постачальник: Акціонерне товариство "Укрпошта"
Номер договору: 030225-15
Сума договору: 808 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 674 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.02.2025 00:00 - 28.08.2026 00:00
Дата підписання: 03.02.2025 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
УП 030225-15 03.02.25_.pdf
pdf
Додаткова угода № 1.pdf
p7s
sign.p7s