-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар для полів і кортів(мяч регбі)
Тендер Prozorro UA-2025-02-04-008926-a
Завершена
1 850.00
UAH без ПДВ
Номер:
05d52555d610461aa8d88df7b9657385
Внутрішній номер закупівлі:
24301956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-04-008926-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42778501
-
Адреса:
19602, Україна, Черкаська область, Черкаський район село Руська Поляна, ВУЛИЦЯ ШРАМЕНКА будинок 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Іванович Деркач +380960626188 shpanyuk1969@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 850.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
мяч регбі
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
мяч регбі
Кількість
1 пара
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РОЗСОХА БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2914906831
-
Адреса:
18021, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА будинок 45 квартира 167
Ціна пропозиції
1 850.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.02.2025 13:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
75f5c33e7fac47c4850bb5df3c0426ae
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-04-008926-a-b1
Постачальник:
РОЗСОХА БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2914906831
-
Адреса:
18021, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА будинок 45 квартира 167
Номер договору:
10-2025
Сума договору:
1 850.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.02.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
03.02.2025 13:37
Статус:
Підписаний