• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314

Завершена

36 591.17 UAH без ПДВ
Номер: 70c4570dafaf47959a122d52f462fcb8
Внутрішній номер закупівлі: 24272295
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-31-013237-a   
Замовник: адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
Контактна особа: Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 36 591.17 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.02.2025 - 28.02.2025
Місце постачання 54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НОВА КОПІЙКА"
Ціна пропозиції 36 591.17 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2025 16:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 97efac9ef6b749c3ba60203acc0f65ef
Ідентифікатор договору: UA-2025-01-31-013237-a-a1
Постачальник: ТОВ "НОВА КОПІЙКА"
Номер договору: 12
Сума договору: 36 591.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.01.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 31.01.2025 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір_12.pdf
pdf
обгрунтування_прибирання.pdf