-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Дидактичні матеріали НУШ (ДК 021-2015 39160000-1 - Шкільні меблі)
Тендер Prozorro UA-2018-09-19-000843-c
Завершена
387 840.00
UAH з ПДВ
Номер:
7aad5291f62a4ba896a2e9ff740aabdb
Внутрішній номер закупівлі:
2426797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-19-000843-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283270
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, смт Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шутяк Ольга Павлівна +380385321847 yarm.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
387 840.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дидактичні матеріали
Кількість
852 штуки
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Додіч Леоніла Василівна
Оскарження: 19.09.2018 11:27 - 30.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2090111085
-
Контактна особа:
Додіч Леоніла Василівна 0972836946
-
Адреса:
32034, Україна, Хмельницька область, смт.Сатанів, вул.Молодіжна 11
Оскарження: 19.09.2018 11:27 - 30.09.2018 00:00
Ціна пропозиції
387 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.09.2018 11:38
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
626084b6803d41d69b4d76b01fd29299
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-19-000843-c-b1
Постачальник:
ФОП Додіч Леоніла Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2090111085
-
Контактна особа:
Додіч Леоніла Василівна 0972836946
-
Адреса:
32034, Україна, Хмельницька область, смт.Сатанів, вул.Молодіжна 11
Номер договору:
ЛВ18-01
Сума договору:
387 840.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
01.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний