-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень»
Тендер Prozorro UA-2025-01-31-008703-a
Торги не відбулися
1 272 960.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 364.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 364.80 UAH
Номер:
b900201fe64c478f966d024181f35d0d
Внутрішній номер закупівлі:
24267778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-31-008703-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888583
-
Адреса:
79491, Україна, Львівська область, Львів, Макаренка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кінаш Наталія Мирославівна 380322346802 school41lviv@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 272 960.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.01.2025 15:09 - 07.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2025 15:09 - 10.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 272 960.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень