• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення лабораторних досліджень

Завершена

216 065.10 UAH з ПДВ
Номер: 43521c6f46f841b5bfd23924ba45dea9
Внутрішній номер закупівлі: 24259672
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-31-000599-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Щучкіна Ірина 380432507925 vokpl.zakupivli9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень. Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 08.02.2025р. Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно: 1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні; 2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України. Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях: 1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану; 2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася. Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану. З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 6 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період до кінця 2025 року. КНП «ВОКПЛ ім. акад. О.І. Ющенка ВОР» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2025-01-10-001448-a. 20.01.2025 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2025-01-10-001448-a). При цьому у Замовника існує потреба в Закупівлі. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг з проведення лабораторних досліджень та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації, і укладення договору. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у формі цього файлу «Обґрунтування підстави». Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження): 1. Звіт про результати проведення закупівлі (UA-2025-01-10-001448-a).
Очікувана вартість: 216 065.10 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бактеріологічні дослідження біоматеріалу носу з метою виявлення збудників інфекційних захворювань з антибіотикограмою
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 15 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109 На карті
Бактеріологічні дослідження біоматеріалу з ротоглотки з метою виявлення збудників інфекційних захворювань з антибіотикограмою
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 15 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109 На карті
Бактеріологічні дослідження раньового вмісту з метою виявлення збудників інфекційних захворювань з антибіотикограмою
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 140 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109 На карті
Бактеріологічні дослідження мокротиння з метою виявлення збудників інфекційних захворювань з антибіотикограмою
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 320 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109 На карті
Бактеріологічні дослідження з вуха з метою виявлення збудників інфекційних захворювань з антибіотикограмою
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 5 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109 На карті
Бактеріологічні дослідження крові на стерільність з метою виявлення збудників інфекційних захворювань з антибіотикограмою
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 110 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109 На карті
Бактеріологічні дослідження сечі з метою виявлення збудників інфекційних захворювань з антибіотикограмою
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 80 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109 На карті
Бактеріологічні дослідження на виявлення дисбактеріозу кишківника
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 35 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109 На карті
Визначення чутливості культур мікроорганізмів до антибіотиків
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 20 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109 На карті
Дослідження біологічного матеріалу та проб з об’єктів середовища життєдіяльності людини із застосуванням імуноферментного аналізу (ІФА) на виявлення токсинів
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 10 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109 На карті
Бактеріологічні дослідження з ротоглотки (зіву) на наявність менінгококу
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 20 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державна установа "Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров"я України"
Ціна пропозиції 216 065.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2025 08:59
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9181ae37d72047cfa71ffe0bfe8d3336
Ідентифікатор договору: UA-2025-01-31-000599-a-c1
Постачальник: Державна установа "Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров"я України"
Номер договору: 82
Сума договору: 216 065.10 UAH з ПДВ
Сума договору: 180 054.25 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.01.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 31.01.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 82.pdf
p7s
sign.p7s