-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Дидактичні матеріали для початкових класів "Нової української школи"
Тендер Prozorro UA-2018-09-14-002961-c
Завершена
665 339.00
UAH без ПДВ
Номер:
4a713b4c4f054fbf97d3d82f918e5954
Внутрішній номер закупівлі:
2424104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-14-002961-c
Замовник:
Відділ освіти Золотоніської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147061
-
Адреса:
19700, Україна, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Олексіївна Восколович +380473753093 osvita_zol_rayon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме, - переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Відділом освіти Золотоніської районної державної адміністрації було двічі відмінено процедуру закупівлі по предмету: код за ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі (Дидактичні матеріали для початкових класів "Нової української школи") – 3829 комплекти, тому що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, що відображається в оголошеннях UA-2018-06-27-001983-a, UA-2018-07-13-002068-b. Оскільки потреба у закупівлі залишається, як виняток необхідно провести переговорну процедуру закупівлі відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від № 922-VIII від 25.12.2015 р. Закупівлю за по предмету: код за ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі (Дидактичні матеріали для початкових класів "Нової української школи") – 3829 комплекти, прийнято рішення здійснити у Фізичної особи-підприємця Тесля Віталія Дмитровича. Вищевказаний постачальник має успішний досвід виконання аналогічних договорів щодо постачання шкільних меблів. Окрім цього, під час проведення переговорів, сторонами були погоджені ціни та кількість, та інші умови поставки а учасник підтвердив свою відповідність критеріям визначеним ст. 16 та 17 Закону. Підстав для відмови в укладенні договору з ФОП ТЕСЛЯ ВІТАЛІЙ ДМИТРОВИЧ відсутні. Не укладення або несвоєчасне укладання договору з ФОП ТЕСЛЯ ВІТАЛІЙ ДМИТРОВИЧ призведе до припинення/обмеження забезпечення товаром замовника торгів, що як наслідок ускладнить виконання Замовником, завдань та функцій покладених на нього. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: 1. Закон України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.2. Звіти згідно оголошень: UA-2018-06-27-001983-a, UA-2018-07-13-002068-b
Очікувана вартість:
665 339.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дидактичні матеріали для початкових класів "Нової української школи"
Кількість
3829 комплект
Період постачання
до 30.10.2018
Місце постачання
19700, Україна, Черкаська область, Золотоніський район, за адресами підпорядкованих навчальних закладів
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець ТЕСЛЯ ВІТАЛІЙ ДМИТРОВИЧ
Оскарження: 14.09.2018 17:01 - 25.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1740108032
-
Контактна особа:
ТЕСЛЯ ВІТАЛІЙ ДМИТРОВИЧ +380507831187
-
Адреса:
19615, Україна, Черкаська область, село Мошни, ВУЛИЦЯ СМАГЛІЯ буд. 34
Оскарження: 14.09.2018 17:01 - 25.09.2018 00:00
Ціна пропозиції
665 339.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.09.2018 17:11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
51787df1c814427aafb2768e37bc4858
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-14-002961-c-c1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець ТЕСЛЯ ВІТАЛІЙ ДМИТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1740108032
-
Контактна особа:
ТЕСЛЯ ВІТАЛІЙ ДМИТРОВИЧ +380507831187
-
Адреса:
19615, Україна, Черкаська область, село Мошни, ВУЛИЦЯ СМАГЛІЯ буд. 34
Номер договору:
№ 28
Сума договору:
665 339.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
01.10.2018 10:00
Статус:
Підписаний