• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Cвітильники, 2 лоти

Торги не відбулися

1 765 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 825.00 UAH
Номер: 8bb3e5422e7346f6b76d63370fd09edc
Внутрішній номер закупівлі: 2423973
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-13-000619-a   
Замовник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Беденок Лілія Василівна +380442840879 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 765 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.09.2018 17:21 - 21.09.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 13.09.2018 17:21 - 01.10.2018 18:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴365 000.00 лот 1 - Світильник операційний безтіньовий стельовий однокупольний - 1 од.
  • Лот №2 ₴1 400 000.00 лот 2 - Світильник пересувний безтіньовий однокупольний - 7 од.