-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Засоби радіозв’язку для забезпечення бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги ЛПЗ «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» радіозв’язком)
Тендер Prozorro UA-2018-07-06-000389-b
Торги відмінено
7 439 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 7 439.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 7 439.00 UAH
Номер:
b0cd606d53334a07a759194b533e1fd4
Внутрішній номер закупівлі:
2422009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-06-000389-b
Замовник:
ЛПЗ "Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38510035
-
Адреса:
14020, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Шевченка, буд. 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самошина Ірина Олександрівна +380462608658 centr.cn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 439 580.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 439.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
06.07.2018 14:26 - 27.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2018 14:26 - 06.08.2018 10:00
Період прекваліфікації:
з 06.08.2018 10:00
Аукціон:
з 20.09.2018 14:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Засоби радіозв’язку для забезпечення бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги ЛПЗ «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» радіозв’язком)
Кількість
281 комплект
Період постачання
01.09.2018 - 31.10.2018
Місце постачання
14000, Україна, Чернігівська область, відділи і відділення Центру відповідно до тендерної документації, м. Бобровиця, вул. Олега Бичка, 1; м. Бахмач, вул. Соборності, 66; м. Борзна, вул. Семена Палія, 22; смт. Варва, вул. 9 Травня, 2-А;м. Городня, вул. Чернігівська, 26; м. Ічня вул. Ковалівка, 6; смт. Козелець вул. Розумовських, 45; м. Корюківка, вул. Шевченка, 101; смт. Короп вул. Чернігівська, 56; смт. Куликівка, вул. Пирогова, 16; м. Мена, вул. Шевченка, 61-А; м. Ніжин, вул. Покровська, 18; м. Носівка, вул. Центральна, 53; м. Н.-Сіверський, вул. Шевченка, 17; м. Прилуки, вул. Київська, 56; смт. Ріпки, вул. Соборна, 9; м. Семенівка, вул. Лікарняний Хуторок, 2; м. Сновськ, вул. Спортивна, 21; смт. Сосниця, вул. Якова Скидана, 5; смт. Срібне, вул. Миру, 19; смт. Талалаївка, вул. Центральна, 63; м. Чернігів, вул. Шевченка, 160; м. Чернігів, вул. Чернишевського, 3
На карті
Інформація про скасування
Номер:
d07e04c3251d45e2ba04cbeba589e4e4
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
За рішенням АМКУ
Дата опублікування:
01.10.2018 13:52
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ЦИФРОВІ РАДІОСИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38234684
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ЦИФРОВІ РАДІОСИСТЕМИ" 0966362326 slava@drsua.com http://catalog.drsua.com
-
Адреса:
04080, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 73
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
23.08.2018 15:30
Документи
10
Скарги
0
ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23151836
-
Контактна особа:
Шевчук Вадим Володимирович +380444003344 vshevchuk@mkt.com.ua http://mkt.com.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул.Січових Стрільців,26А
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
23.08.2018 15:30
Документи
42
Скарги
0