• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі (НУШ) Дошки шкільні

Завершена

25 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 2569f355fe0f4e50a6af8f1de8c0060a
Внутрішній номер закупівлі: 2421896
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-20-000704-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації
Контактна особа: Шутяк Ольга Павлівна +380385321847 yarm.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 25 800.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дошка шкільна
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Скалій Юрій Станіславович

Оскарження: 20.09.2018 13:19 - 01.10.2018 00:00
Ціна пропозиції 25 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.09.2018 13:47
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 0be62a8130a94ddb959c20b23dc5e334
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-20-000704-a-c1
Постачальник: ФОП Скалій Юрій Станіславович
Номер договору: 318
Сума договору: 25 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 01.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний
договір та додатки
p7s
sign.p7s