-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням
Тендер Prozorro UA-2025-01-28-014730-a
Торги не відбулися
1 035 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 175.00 UAH
Номер:
4d5e2b867a97450a84af3306c8f2c93b
Внутрішній номер закупівлі:
24216919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-28-014730-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пінчук Світлана Анатоліївна 380442777915 pinchuk@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 035 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.01.2025 15:31 - 02.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2025 15:31 - 05.02.2025 16:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 035 000.00 Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням