-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2025-01-28-014522-a
Торги відмінено
960 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 800.00 UAH
Номер:
5c73babbe6094e46b995798df967e9f4
Внутрішній номер закупівлі:
24216347
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-28-014522-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31887442
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Жасминна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дутка Наталя Володимирівна 380372543977, 380684615498 speckomuntrans.cv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
960 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.01.2025 15:27 - 03.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2025 15:27 - 06.02.2025 00:00
Аукціон:
06.02.2025 14:32 - 06.02.2025 14:55
Період кваліфікації:
з 06.02.2025 14:55
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9ab665a9a2784b538ab22c59d433e531
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
На підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Опис порушення (порушень): при оголошенні відкритих торгів з особливостями було невірно визначено очікувану вартість закупівлі.
Період оскарження:
13.02.2025 15:10 - 24.02.2025 00:00
Дата опублікування:
13.02.2025 15:10
Дата виконання:
24.02.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴960 000.00 Автомобільні шини