-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 14430000-4: Випарена сіль і чистий хлорид натрію - (Сіль таблетована)
Тендер Prozorro UA-2025-01-28-007858-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер:
c163c73d7a4249409d239bd59bce04fd
Внутрішній номер закупівлі:
24209971
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-28-007858-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Дручек +380332252589 yodruchek@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.01.2025 12:22 - 02.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2025 12:22 - 05.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
05.02.2025 00:00 - 06.02.2025 16:14
Період завантаження договору:
12.02.2025 00:00 - 22.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 000.00 код ДК 021:2015 - 14430000-4: Випарена сіль і чистий хлорид натрію - (Сіль таблетована)