• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оселедець (риба в розсолі)

Завершена

195 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
Номер: 6fcb2652e6d6412e9866d94cbb7e4104
Внутрішній номер закупівлі: 24200618
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-27-018342-a   
Замовник: РЖИЩІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
Контактна особа: Наталія Євлах +380506672311 rzhyshiv_pansionat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена рибаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 195 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.01.2025 19:08 - 01.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.01.2025 19:08 - 04.02.2025 00:00
Аукціон: 04.02.2025 11:29 - 04.02.2025 11:52
Період кваліфікації: 04.02.2025 11:52 - 05.02.2025 11:26
Період завантаження договору: 11.02.2025 00:00 - 21.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴195 000.00 Оселедець (риба в розсолі)