-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)
Тендер Prozorro UA-2025-01-27-018095-a
Завершена
780 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 900.00 UAH
Номер:
d5b178d27ed74853ae9cdfac05100941
Внутрішній номер закупівлі:
24200367
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-27-018095-a
Замовник:
Андріївський ліцей Полтавської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590694
-
Адреса:
39353, Україна, Полтавська область, Село Андріївка, вулиця Шкільна,12, с.Андріївка, Полтавський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пузир Наталія Михайлівна +380503401298 internat_andreevka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
780 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.01.2025 18:13 - 01.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2025 18:13 - 04.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
04.02.2025 00:00 - 11.02.2025 11:13
Період завантаження договору:
17.02.2025 00:00 - 27.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴780 000.00 Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)