-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аміачна селітра
Тендер Prozorro UA-2025-01-27-015715-a
Торги не відбулися
1 299 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 990.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 990.00 UAH
Номер:
551f75888f144da4afa84d822238f23f
Внутрішній номер закупівлі:
24197995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-27-015715-a
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 299 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.01.2025 16:16 - 01.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2025 16:16 - 04.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
04.02.2025 00:00 - 06.02.2025 13:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 299 000.00 Аміачна селітра