-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-09-14-000520-a
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Торги не відбулися
1 868 630.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 686.30 UAH
мін. крок: 1% або 18 686.30 UAH
Номер:
fabaf48fefcc4aacad69a75ab81afea1
Внутрішній номер закупівлі:
2419632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-14-000520-a
Замовник:
Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144140
-
Адреса:
28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївка, вул. 50 років Жовтня, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самородченко Олена Григорівна +380680675603 rono07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 868 630.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 686.30 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
56 000.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2018 15:10 - 19.09.2018 15:15
Період прийому пропозицій:
14.09.2018 15:10 - 29.09.2018 15:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
168600 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
28100, Україна, Кіровоградська область, селище міського типу Онуфріївка, За адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника
На карті