-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Тендер Prozorro UA-2025-01-24-013632-a
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень) термін: лютий-грудень (11 місяців)
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
5ca18a1215f74d8ca858daa04e0c4433
Внутрішній номер закупівлі:
24175972
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-24-013632-a
Замовник:
Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40452947
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шепель Олег Костянтинович 380444898775,380976686457 tender-depreg@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2025 15:44 - 29.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2025 15:44 - 01.02.2025 12:00
Аукціон:
03.02.2025 14:15 - 03.02.2025 14:38
Період кваліфікації:
03.02.2025 14:38 - 05.02.2025 10:47
Період завантаження договору:
11.02.2025 00:00 - 21.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 послуги з прибирання приміщень