-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пакети програмного забезпечення для створення документів
Тендер Prozorro UA-2018-09-12-000052-a
Торги не відбулися
420 630.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1.5% або 6 300.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 6 300.00 UAH
Номер:
c94a302c86414a1e9a4445eb5e174066
Внутрішній номер закупівлі:
2416629
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-12-000052-a
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Смоленська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 shevchuk@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
420 630.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 300.00 UAH
Період уточнення:
12.09.2018 09:42 - 18.09.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2018 09:42 - 28.09.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакети програмного забезпечення для створення документів
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 01.12.2018