-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова паливні хвойної породи
Тендер Prozorro UA-2025-01-23-012804-a
Завершена
395 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
d3665eb858ab4c6e83c74e9faf5031ba
Внутрішній номер закупівлі:
24154151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-23-012804-a
Замовник:
ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547333
-
Адреса:
41631, Україна, Сумська область, Заводське, С.Заводське,вул.Заводська,68, Конотопський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Півень Тетяна Федорівна +380974420517 konotop.kpal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-10-28-012660-a
Очікувана вартість:
395 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні хвойної породи
Кількість
275 метр кубічний
Період постачання
15.11.2024 - 31.12.2024
Місце постачання
41631, Україна, Сумська область, Конотопський р-н , с. Заводське, вул. Заводська 68
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дуброва Руслан Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3280304514
-
Контактна особа:
Дуброва Руслан Вячеславович 0980572786
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, м.Конотоп, 4-й провулок Кочемазова 18 А
Ціна пропозиції
395 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.01.2025 14:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8e962b27155e496a99f24474a9f6b3f9
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-23-012804-a-a1
Постачальник:
ФОП Дуброва Руслан Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3280304514
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, м.Конотоп, 4-й провулок Кочемазова 18 А
Номер договору:
203
Сума договору:
395 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Дрова паливні хвойної породи: 1 438.18000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.11.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
15.11.2024 00:00
Статус:
Підписаний