-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів
Тендер Prozorro UA-2025-01-23-011379-a
Відкриті торги проводяться у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та інших нормативно-правових актів України, які мають до неї відношення
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
f3c3426d8d254a38bb8b32979f9fd3ab
Внутрішній номер закупівлі:
24152869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-23-011379-a
Замовник:
Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44921382
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 214
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380617171881 dmu.zmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2025 14:11 - 29.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2025 14:11 - 01.02.2025 14:16
Аукціон:
03.02.2025 14:15 - 03.02.2025 14:38
Період кваліфікації:
03.02.2025 14:38 - 04.02.2025 16:35
Період завантаження договору:
10.02.2025 00:00 - 20.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів