• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природній газ

Завершена

290 746.83 UAH з ПДВ
Номер: 602a5839449d475aad55c8fd5495e559
Внутрішній номер закупівлі: 24148747
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-23-007289-a   
Замовник: Виконавчий комітет Хустської міської ради
Контактна особа: Пилип Ігор Васильович 380977884113 igorpilip88@gmail.com https://khust-miskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: ПОГОДЖЕНО В.о. міського голови ______________Василь ГУБАЛЬ « » січня 2025 року ОБГРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року за №1178, передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Замовником була оголошена процедура відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі UA-2025-01-03-006848-a ) на закупівлю Природній газ за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо. Очікувана вартість закупівлі становить 290 747,00 грн. з ПДВ, обсяг складає – 17 050 метрів кубічних. Закупівля була автоматично відмінена внаслідок відсутності тендерних пропозицій для участі у відкритих торгах. Враховуючи наведене, наявні підстави для укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей. Відповідно до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812 ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” постачає з 1 вересня 2022 року по 30 квітня 2025 року природній газ бюджетним установам за умовами договору постачання. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та /або електронного каталогу для закупівлі товарів та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній формі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді «Обґрунтування підстави». Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження): 1.Звіт про результати проведення процедури закупівлі (ідентифікатор закупівлі UA-2025-01-03-006848-a ). Уповноважена особа ____________ Ігор ПИЛИП
Очікувана вартість: 290 746.83 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природній газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 17.05 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 30.04.2025
Місце постачання 90400, Україна, Закарпатська область, Хуст, Закарпатська область, м.Хуст, вул.900-річчя Хуста,27 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 290 746.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.01.2025 11:59
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f886cedbb50c40d998fb2149a0a28584
Ідентифікатор договору: UA-2025-01-23-007289-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 7
Сума договору: 290 746.83 UAH з ПДВ
Сума договору: 242 289.03 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.01.2025 00:00 - 30.04.2025 00:00
Дата підписання: 20.01.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
дог 7.pdf
pdf
UA-2025-01-03-006848-a-open.pdf
PDF
Обгрунтування Нафтогаз Трейд.PDF
p7s
sign.p7s