• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 – 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)

Закупівля оголошена з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівлель товарів робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178.Всі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами абзацу першого цього пункту тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Переклад (або справжність підпису перекладача) засвідчується нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Не перекладаються з російської на українську мову такі документи: первинні документи, документи на бланках типових і спеціалізованих форм, а також ті, текст яких викладено іноземною мовою з одночасним його викладенням українською (російською) мовою.

Торги відмінено

196 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 960.00 UAH
Номер: 4486d2214f1f4e67b6d1aa6c64b719dc
Внутрішній номер закупівлі: 24133726
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-22-012955-a   
Замовник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Контактна особа: Симоненко Олеся Вікторівна +380500100515 olesa_35@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 196 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.01.2025 14:52 - 27.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 22.01.2025 14:52 - 30.01.2025 00:00
Аукціон: 30.01.2025 11:46 - 30.01.2025 12:15
Період кваліфікації: з 30.01.2025 12:15

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 01be7da7df95419795ac1f050739fe90
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: При розгляді тендерних пропозицій уповноваженою особою виявлено, що при формуванні технічних характеристик предмета закупівлі, Замовником допущено помилку, а саме не вказано, що пісок, який має на меті закупити Замовник, має бути річковим. Не зазначення у технічних характеристиках вимоги, що пісок має бути річковим може призвести до постачання товару, який за своїми технічними та якісними характеристиками не відповідає потребам Замовника. Наразі внести зміни до тендерної документації, аби виправити допущену помилку, не має можливості. Отже, не зазначення у технічних характеристиках, що пісок має бути річковим, є порушенням, яке неможливо усунути. Відповідно до підпункту 2 п. 50 Особливостей у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, Замовник відміняє відкриті торги.
Період оскарження: 11.02.2025 10:01 - 22.02.2025 00:00
Дата опублікування: 11.02.2025 10:01
Дата виконання: 22.02.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴196 000.00 код ДК 021:2015 – 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)