• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Приладдя для навчальних закладів

Завершена

256 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 5b577375aa2f4be1a8f9e64df394b9fa
Внутрішній номер закупівлі: 2412908
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-08-000017-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Вус Ірина +380978395570 EDU.ZHOVTANTSI@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 39162000-5 Приладдя для навчальних закладівАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено тендер(UA-2018-07-22-000031-c та UA-2018-08-08-000104-a) через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість: 256 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Приладдя для навчальних закладів
Код ДК 021:2015: 39162000-5 Приладдя для навчальних закладів
Кількість 1 лот
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КИРИЛОВА ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Оскарження: 08.09.2018 16:42 - 19.09.2018 00:00
Ціна пропозиції 256 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2018 16:43
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 753b0fb4758745319ee1c6a7f26fad6a
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-08-000017-a-a1
Постачальник: ФОП КИРИЛОВА ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Номер договору: 230
Сума договору: 256 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 27.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір дидактика.pdf
p7s
sign.p7s