-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015- 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (п’єдестал для умивальника, умивальник з п’єдесталом, кран шаровий, мийка врізна, піддон, унітаз-компакт, змішувач, лійка для душа)
Тендер Prozorro UA-2018-08-10-000426-a
Завершена
304 746.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 524.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 524.00 UAH
Номер:
90da9be379ba472c9c5b4cfc43367af8
Внутрішній номер закупівлі:
2412273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-10-000426-a
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попкова Євгенія Анатоліївна +380613931432 en.uo@ukr.net http://enuo.osvita.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
304 746.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 524.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 533.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2018 14:52 - 20.08.2018 14:57
Період прийому пропозицій:
10.08.2018 14:52 - 30.08.2018 14:57
Аукціон:
31.08.2018 11:57 - 31.08.2018 12:24
Період кваліфікації:
31.08.2018 12:24 - 11.09.2018 16:04
Період завантаження договору:
11.09.2018 16:01 - 01.10.2018 16:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
п’єдестал для умивальника
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Заклади освіти управління освіти Енергодарської міської ради.
На карті
умивальник з п’єдесталом
Кількість
21 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Заклади освіти управління освіти Енергодарської міської ради.
На карті
кран шаровий
Кількість
292 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Заклади освіти управління освіти Енергодарської міської ради.
На карті
мийка врізна
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Заклади освіти управління освіти Енергодарської міської ради.
На карті
піддон
Кількість
21 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Заклади освіти управління освіти Енергодарської міської ради.
На карті
унітаз-компакт
Кількість
42 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Заклади освіти управління освіти Енергодарської міської ради.
На карті
змішувач
Кількість
243 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Заклади освіти управління освіти Енергодарської міської ради.
На карті
лійка для душа
Кількість
45 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Заклади освіти управління освіти Енергодарської міської ради.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЯХНО АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"
Оскарження: 31.08.2018 12:24 - 18.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2466522334
-
Контактна особа:
Яхно Андрій +380509293143 yahno67@ukr.net
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, ПРОСПЕКТ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 36, квартира 115
Оскарження: 31.08.2018 12:24 - 18.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
304 637.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
278 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.09.2018 11:13
Документи
29
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛЕБІДЄВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Оскарження: 07.09.2018 11:13 - 22.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3195611972
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛЕБІДЄВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380999637783 lebidevoleg@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 71502, Запорізька обл., місто Енергодар, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 12, квартира 54
Оскарження: 07.09.2018 11:13 - 22.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
304 746.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.09.2018 16:01
Документи
9
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ СОРОКІН РОМАН В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ
Оскарження: 11.09.2018 16:01 - 22.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073522653
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ СОРОКІН РОМАН В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ +380663156224 sorokinroman18@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 71502, Запорізька обл., місто Енергодар, ПРОСПЕКТ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 43, квартира 63
Оскарження: 11.09.2018 16:01 - 22.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
304 744.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
304 744.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2018 16:04
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
943bfd3da078412dbf7fc3037795cc66
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-10-000426-a-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ СОРОКІН РОМАН В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073522653
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ СОРОКІН РОМАН В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ +380663156224 sorokinroman18@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 71502, Запорізька обл., місто Енергодар, ПРОСПЕКТ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 43, квартира 63
Номер договору:
301-18
Сума договору:
304 744.65 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
26.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний