• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лікарські засоби різні

Завершена

38 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 190.00 UAH
Номер: b20482d050c34bbf945570977ef7b750
Внутрішній номер закупівлі: 24103676
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-21-004377-a   
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Юлія Робуляк +380502611583 buklabvetmed@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 38 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.01.2025 10:47 - 27.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.01.2025 10:47 - 30.01.2025 09:00
Період кваліфікації: 30.01.2025 09:00 - 30.01.2025 16:06
Період завантаження договору: 05.02.2025 00:00 - 15.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴38 000.00 Лікарські засоби різні