-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-01-20-015323-a
Завершена
635 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 178.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 178.80 UAH
Номер:
997d243e6bde496d80984a380850ffdc
Внутрішній номер закупівлі:
24094224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-20-015323-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КРУТОГОЛОВ Богдана 380968754758 krytdana89@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
635 760.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.01.2025 14:34 - 26.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2025 14:34 - 29.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
29.01.2025 00:00 - 03.02.2025 13:41
Період завантаження договору:
09.02.2025 00:00 - 19.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴635 760.00 Електрична енергія