-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2025-01-20-015036-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
91fe7f8febb54359b5ead683c00e8c6c
Внутрішній номер закупівлі:
24093911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-20-015036-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Рудаєва +380936467524 stomatpoliklinikav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.01.2025 15:44 - 26.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2025 15:44 - 29.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
29.01.2025 00:00 - 30.01.2025 13:01
Період завантаження договору:
05.02.2025 00:00 - 15.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади