-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги благоустрою території населених пунктів (Облаштування Алеї Героїв для поховання військовослужбовців, які загинули за незалежність України, за адресою: Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Малин, міське кладовище №3), ДК 021:2015 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Тендер Prozorro UA-2025-01-20-013200-a
Завершена
1 173 585.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 735.85 UAH
мін. крок: 1% або 11 735.85 UAH
Номер:
78c3d00c1fae43cf80c64724f87ef5a8
Внутрішній номер закупівлі:
24092121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-20-013200-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064800
-
Адреса:
11601, Україна, Житомирська область, МАЛИН, площа Соборна, 6а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гаврильчук Олександр 0970023226 a1eksandr007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 173 585.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.01.2025 15:06 - 25.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2025 15:06 - 28.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
28.01.2025 00:00 - 29.01.2025 14:53
Період завантаження договору:
04.02.2025 00:00 - 14.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 173 585.00 Послуги благоустрою території населених пунктів (Облаштування Алеї Героїв для поховання військовослужбовців, які загинули за незалежність України, за адресою: Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Малин, міське кладовище №3), ДК 021:2015 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи