-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Професійна гарнітура, телефон мобільний смартфон
Тендер Prozorro UA-2025-01-16-003739-a
Завершена
371 423.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 351.80 UAH
мін. крок: 0.1% або 351.80 UAH
Номер:
d8b8d3b3eb7b404bb57ac2de8b1a79e7
Внутрішній номер закупівлі:
24043846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-16-003739-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
371 423.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2025 10:48 - 24.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2025 10:48 - 27.01.2025 10:00
Аукціон:
28.01.2025 11:36 - 28.01.2025 11:59
Період кваліфікації:
28.01.2025 11:59 - 30.01.2025 10:43
Період завантаження договору:
05.02.2025 00:00 - 15.02.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴35 180.00 ЛОТ 1 – Професійна гарнітура
- Лот №2 ₴336 243.00 ЛОТ 2 - Телефон мобільний смартфон