-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-01-15-015627-a
Місце надання послуг: м. Дніпро за місцем розташування станції технічного обслуговування учасника, але не далі 8 -10 км від місця дислокації автотранспортних засобів Замовника, а саме: м. Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 68.
Завершена
816 480.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 084.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 084.00 UAH
Номер:
169967e4ad4149db9ec32f2329f118cc
Внутрішній номер закупівлі:
24038046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-15-015627-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Inna Busyreva +380567319734 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
816 480.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2025 16:59 - 20.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2025 16:59 - 23.01.2025 00:00
Аукціон:
23.01.2025 13:49 - 23.01.2025 14:12
Період кваліфікації:
23.01.2025 14:12 - 24.01.2025 15:47
Період завантаження договору:
30.01.2025 00:00 - 09.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴816 480.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника