-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2018-08-27-001459-a
Завершена
1 380 904.28
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 809.04 UAH
мін. крок: 1% або 13 809.04 UAH
Номер:
1da35b8c3261417c9288129b4d7568cc
Внутрішній номер закупівлі:
2403524
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-27-001459-a
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цуркан Анастасія Сергіївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://izmrvo.ucoz.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 380 904.28 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 809.04 UAH
Період уточнення:
27.08.2018 18:25 - 01.09.2018 18:30
Період прийому пропозицій:
27.08.2018 18:25 - 11.09.2018 18:30
Аукціон:
12.09.2018 12:44 - 12.09.2018 13:05
Період кваліфікації:
12.09.2018 13:05 - 13.09.2018 11:43
Період завантаження договору:
12.09.2018 13:05 - 02.10.2018 13:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекти меблів для кабінету української мови: столи, стільці
Кількість
7 комплект
Період постачання
до 31.10.2018
Дошка аудиторна на п'ять робочих поверхонь під крейду та магнітна
Кількість
44 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Робоче місце вчителя: Стіл вчителя кутовий
Кількість
35 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Осередок художньо-творчої діяльності
Кількість
35 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Стінка універсальна 4 модульна
Кількість
35 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Тумба модульна трьох секційна з пластиковими лотками
Кількість
35 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ДІОЛ ТРЕЙД"
Оскарження: 12.09.2018 13:05 - 24.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42377563
-
Контактна особа:
Олег Польнюк +380630207044 diol.tride@gmail.com
-
Адреса:
65098, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЖИТОМИРСЬКА, будинок 6
Оскарження: 12.09.2018 13:05 - 24.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 347 727.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 347 727.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.09.2018 11:43
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "АВС КЕМІКАЛС ІНДАСТРІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30914218
-
Контактна особа:
ОЛЕГ ІЛЬЯШЕНКО +380671849810 80674859339@ukr.net
-
Адреса:
65490, Україна, Одеська область, місто Теплодар, ПРОМЗОНА, ВУЛИЦЯ ХІМІЧНА №60
Початкова пропозиція
1 378 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 378 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
cfda042d1db846ee89d4fdae9d12927e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-27-001459-a-c1
Постачальник:
ПП "ДІОЛ ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42377563
-
Контактна особа:
Олег Польнюк +380630207044 diol.tride@gmail.com
-
Адреса:
65098, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЖИТОМИРСЬКА, будинок 6
Номер договору:
214
Сума договору:
1 347 727.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
25.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний