-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні пелети з лузги (лушпиння) соняшника)
Тендер Prozorro UA-2025-01-15-010945-a
Завершена
167 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 835.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 835.00 UAH
Номер:
d60bb1e2e3964e388410cc7b52574234
Внутрішній номер закупівлі:
24033368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-15-010945-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44045852
-
Адреса:
63520, Україна, Харківська область, с. Тернова, вул. Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Деговцов +380674975723 osvita-zakypivl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
167 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2025 14:52 - 20.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2025 14:52 - 23.01.2025 09:00
Аукціон:
24.01.2025 11:40 - 24.01.2025 12:03
Період кваліфікації:
24.01.2025 12:03 - 27.01.2025 14:18
Період завантаження договору:
02.02.2025 00:00 - 12.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴167 000.00 Код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні пелети з лузги (лушпиння) соняшника)