• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Парти "Трапеція", стільці та засоби навчання для початкової школи

Торги не відбулися

2 553 635.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 536.35 UAH
Номер: 53a9a90c22e84d919736cf40967215a5
Внутрішній номер закупівлі: 2402357
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-28-000683-b   
Замовник: Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
Контактна особа: Цуркан Анастасія Сергіївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://izmrvo.ucoz.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 553 635.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 25 536.35 UAH
Період уточнення: 28.08.2018 16:42 - 02.09.2018 16:47
Період прийому пропозицій: 28.08.2018 16:42 - 12.09.2018 16:47
Аукціон: 13.09.2018 14:20 - 13.09.2018 14:53
Період кваліфікації: 13.09.2018 14:53 - 14.09.2018 16:58

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Парти "Трапеція"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 665 штуки
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Стільці
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 665 штуки
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Набір «Мовний складник»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 35 комплект
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Набір «Логіко-математичний складник»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 35 комплект
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Набір «Природничо-науковий складник»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 35 комплект
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Набір «Художньо-мистецький складник»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 35 комплект
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Набір для конструювання з різними способами з'єднання механізмів (з шестернями)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 35 комплект
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий дім "Цвях"

Оскарження: 13.09.2018 14:53 - 25.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 496 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 395 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.09.2018 16:47
Документи 26
Скарги 0
Фізична особа-підприємець Колікова Ольга Робертівна

Оскарження: 14.09.2018 16:47 - 25.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 553 635.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 400 025.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.09.2018 16:51
Документи 15
Скарги 0
ФОП "ПОРЄВА ГАННА СЕРГІЇВНА"

Оскарження: 14.09.2018 16:51 - 25.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 550 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 550 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.09.2018 16:54
Документи 4
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»

Оскарження: 14.09.2018 16:54 - 25.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 553 551.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 553 551.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.09.2018 16:58
Документи 23
Скарги 0