-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-01-14-007346-a
Завершена
409 262.40
UAH з ПДВ
Номер:
6e61dbdca6c347b5b37e21426ae8a0f8
Внутрішній номер закупівлі:
24012859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-14-007346-a
Замовник:
Західно-Донбаський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541355
-
Адреса:
51413, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Шихалєєва +380990603952 zdpl2015@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень (вибрати необхідне), може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, у разі коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями була допущена помилка у термінах постачання, через цю обставину неможливо було своєчасно укласти договір на постачання природного газу. Відсутність постачання природого газу в опалювальний період створює ризики пошкодження опалювальної системи у приміщеннях через низькі температури. Для забезпечення нормальних умов роботи та виконання функцій установи, необхідно негайно укласти договір на закупівлю природного газу. Нагальна потреба в такій закупівлі з’явилася у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення із застосуванням закупівлі відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до службової записки завідуючої господарством Калиниченко О.А.
На підставі викладеного, наявні підстави здійснити закупівлю без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту на підставі пп.4 п 13 Особливостей (існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі).
Очікувана вартість:
409 262.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
24 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.01.2025
Місце постачання
51409, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Дніпровська, 571
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
+380442222446
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
409 262.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2025 13:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c29f6a266ae740439ae071c7685062c2
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-14-007346-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
03-8140/24-БО-Т
Сума договору:
409 262.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
341 052.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.01.2025 00:00 - 31.01.2025 00:00
Дата підписання:
06.01.2025 13:04
Статус:
Підписаний