-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (змішані) (видалення)
Тендер Prozorro UA-2025-01-14-000433-a
Завершена
21 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 212.00 UAH
мін. крок: 1% або 212.00 UAH
Номер:
800d8f41d70b4bdabdb7d4207f5246a1
Внутрішній номер закупівлі:
24006096
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-14-000433-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Черпіта +380630219610 novogradtmotender1@ukr.net https://zvyageltmo.com/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
21 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.01.2025 08:49 - 20.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2025 08:49 - 23.01.2025 01:00
Період кваліфікації:
23.01.2025 01:00 - 27.01.2025 09:21
Період завантаження договору:
02.02.2025 00:00 - 12.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 200.00 Послуги з управління побутовими відходами (змішані) (видалення)