-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів пільгових категорій 5-11 класів (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2025-01-13-012976-a
Завершена
237 510.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 187.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 187.55 UAH
Номер:
3322ffaa10c24f1e9b743f8d3c58c65b
Внутрішній номер закупівлі:
24004202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-13-012976-a
Замовник:
Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26367956
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне, вулиця Молодіжна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Козак +380972333039 gv.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
237 510.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.01.2025 17:19 - 18.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2025 17:19 - 21.01.2025 00:00
Аукціон:
21.01.2025 12:02 - 21.01.2025 12:31
Період кваліфікації:
21.01.2025 12:31 - 23.01.2025 16:30
Період завантаження договору:
29.01.2025 00:00 - 08.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴237 510.00 Послуги з організації гарячого харчування для учнів пільгових категорій 5-11 класів (кейтеринг)