-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналопромивочна машина
Тендер Prozorro UA-2018-09-07-002000-c
Завершена
3 080 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0f22b592ff924394af5f36fabaa9f419
Внутрішній номер закупівлі:
2399663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-07-002000-c
Замовник:
КП "Чернівціводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівц, вул. КОМУНАЛЬНИКІВ, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Клевач +380506484403 tender_1982@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку із відсутністю достатньої кількості учасників, що відповідають вимогам Тендерної документації по закупівлі Машини спеціального призначення різні (Каналопромивочна машина) (код ДК 021:2015 – 42990000-2) двічі не відбулась закупівля за процедурою «відкриті торги».
Згідно п.4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами) для придбання зазначеного предмету закупівлі може бути застосована переговорна процедура закупівлі.
Очікувана вартість:
3 080 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Каналопромивочна машина
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.10.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "БУДШЛЯХМАШ"
Оскарження: 07.09.2018 16:34 - 18.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Гуйван Мирослав Михайлович +380445799069
-
Адреса:
03113, Україна, Київ, Киев, Шевченківський район ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ будинок 68/1 офіс 62
Оскарження: 07.09.2018 16:34 - 18.09.2018 00:00
Ціна пропозиції
3 080 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.09.2018 16:37
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0c2cf53f0aa142e59f3875b87c2a71c3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-07-002000-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "БУДШЛЯХМАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Гуйван Мирослав Михайлович +380445799069
-
Адреса:
03113, Україна, Київ, Киев, Шевченківський район ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ будинок 68/1 офіс 62
Номер договору:
435/01
Сума договору:
3 080 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
24.09.2018 13:31
Статус:
Підписаний